Poradnik: jak zdobyć i korzystać z darmowego internetu (cz.2) – konfiguracja

Po zapoznaniu się z oferta darmowego Internetu zwanego też BDI czyli, Bezpłatnego Dostępu do Internetu wiele osób zastanawia się jak skorzystać z tej usługi. Podstawowym kryterium do obsługi darmowego Internetu w sieci Aero2 jest wybór właściwego modemu, telefonu lub smartfona, albo innego urządzenia umożliwiającego bezproblemowe korzystanie z bezpłatnego Internetu w Aero2. Nie każde urządzenie umożliwia korzystanie z sieci Aero2 a tym samym z dostępu do darmowego Internetu.

Przed wyborem urządzenia należny pamiętać, że dostarczona karta SIM umożliwia tylko odbiór danych nie ma, więc możliwości wykonywania połączeń telefonicznych. Dlatego przy wyborze telefonu komórkowego lub smartfona warto rozważyć zakup urządzenia, które umożliwia montaż dwóch kart SIM.

Jak sprawdzić czy telefon lub smartfon będzie działał w sieci Aero2?

Aby to sprawdzić należny w specyfikacji urządzenie zobaczyć czy dany model urządzenia działa w sieci 3G w pasma 900 MHz lub 2500MHz. Jeśli tak jest duże prawdopodobieństwo, że urządzenie będzie działało w sieci Aero2 dostarczając darmowy Internet. Drugim parametrem, który należny sprawdzić jest to czy urządzenie działa w technologia HSPA+ (900 MHz) lub LTE (2500MHz) oznacza to, że mamy do czynienia z urządzeniem zgodnym z wymogiem regulaminowym korzystania z urządzenia co najmniej kategorii 10.

W telefonach lub smartfonach wyższej klasy mamy możliwość korzystania z sieci WiFi. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z mobilnego routera WiFi. Jest to też idealne rozwiązanie, jeśli korzystamy z urządzenia wyposażonego tylko w jedno gniazdo na kartę SIM.

Jaki wybrać modem do darmowego Internety w Aero2?

Po zamówieniu i otrzymaniu darmowego Internety w Aero2 nasuwa się pytanie: jaki wybrać modem do obsługi bezpłatnego Internetu w sieci Aero2? Nie wszystkie modemy dostępne na rynku są zgodne z siecią Aero2, w której realizowana jest usługa bezpłatnego dostępu do Internetu.

Urządzenie telekomunikacyjne umożliwiające za pośrednictwem karty SIM korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu to zasadniczo terminal kategorii 10, obsługujący transmisję danych w technologii HSPA+ w paśmie 900 MHz (pasmo 8) lub kategorii 3 obsługujący transmisję danych w technologii TD-LTE w paśmie 2500MHz (pasmo 38).

Poniżej lista zweryfikowanych i rekomendowanych przez operatora sieci Aero2 terminali, które powinny współpracować z kartą SIM Aero2, pod warunkiem, że nie zostały one skonfigurowane dla szczególnych potrzeb sieci innych operatorów i działają w oparciu o niezmodyfikowane generyczne oprogramowanie producenta.

Producent Model
Huawei E182E (eHSPA)
Huawei E367
Huawei E398
Huawei E173u-2
Sierra Wireless Aircard USB 307 (HSPAe)
ZTE MF668

Jak zalogować się do Bezpłatnego Dostępu do Internetu w Aero2?

darmowy InternetZalogowanie się do sieci darmowego Internetu Aero2 polega na zainstalowaniu sterowników do urządzenia za pomocą, którego będziemy korzystać z darmowego Internetu oraz skonfigurowanie połączenia. Najczęściej sterowniki i oprogramowanie potrzebne do logowania z siecią dostarczane jest łącznie z zakupionym urządzeniem. Można również skorzystać z alternatywnego oprogramowania jak  Mobile Partnet, iPlus Internet lub Play Online.

Instalacja oprogramowania Mobile Partner w systemie Windows

 1. Pobieramy oprogramowanie, a następnie wypakowujemy archiwizerem np. WinRar do katalogu. Po rozpakowaniu otrzymamy plik obraz Mobile_Partner_V1_0.iso. Wypakowujemy go również do jakiegoś katalogu;
 2. Należy odłączyć modem i odinstalować inne oprogramowanie z systemu, jeśli było wcześniej instalowane. Powinny być odinstalowane wszystkie takie programy: Internet Manager, Mobile Partner, Play Online;
 3. Następnie otwieramy folder z wypakowanym programem i otwieramy katalog Mobile Partner a w nim klikamy na plik setup.exe;
 4. Po pełnej instalacji podłączamy modem do portu USB i czekamy do momentu zainstalowania sterowników. Jeżeli aplikacja nie uruchomi się automatycznie, klikamy na ikonę Mobile Partner na pulpicie;
 5. Aby skonfigurować Aero2 musimy dodać punkt dostępowy
  • Z menu Narzędzia należny wybrać Opcje, a następnie w otwartym oknie wybieramy Zarządzanie profilem
  • Tworzymy nowy profil klikając Nowy
  • Tworzymy nazwę profilu np. Aero2 i ustawiamy APN na statyczny i wpisujemy „darmowy
  • Pozostałe pola należy pozostawić puste

Mobile Partner - darmowy Internet Aero2

Mobile Partner - darmowy Internet Aero2

Mobile Profile - darmowy Internet Aero2

Android – konfiguracja połączenia z darmowym Internetem Aero2

Aby prawidłowo działał Internet przez modem 3G podłączony do tabletu lub innego urządzenia z systemem Android należy poprawnie skonfigurować APN w urządzeniu. Nie zawsze APN naszego operatora komórkowego będzie na liście APN-ów dostępnych bezpośrednio po uruchomieniu urządzenia. Jeśli go nie ma, należy samodzielnie dopisać ustawienia. Ustawienia i zdjęcia mogą się różnić w zależności od urządzenia i wersji systemu Android. Poniższa konfiguracja oraz zdjęcia dotyczą Androida 4.0.

 1. Wchodzimy w ustawienia systemu Android;
 2. Następnie wchodzimy w Komunikacja, a potem Sieci telefonii komórkowej;
 3. W następnym ekranie wybieramy Nazwa punktu dostępowego;
 4. Jeśli na liście dostępnych punktów dostępowych jest APN naszego operatora to dalej nic już nie musimy robić, wystarczy uaktywnić APN zaznaczając kółko znajdujące się po jego prawej stronie. Włączenie APN sygnalizowane jest zieloną otoczką wybranego APN-u;
 5. Jeśli APN naszego operatora nie ma na liście musimy go samodzielnie dopisać i uaktywnić. W tym celu klikamy w menu znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu (w Android 4.0 oznaczony trzema kreskami);
 6. Wybieramy Nowy APN i przechodzimy do ekranu konfigurowania APN;
 7. Aby skonfigurować nowy APN należy wypełnić odpowiednie pola. W większości wypadków wymagane jest wypełnienie pola Nazwa oraz pola APN. W polu Nazwa wpisujemy wybraną przez nas nazwę APN (np. Aero2), w polu APN wpisujemy „darmowy„. pozostałe pola pozostawiamy puste.

Android - Konfiguracja APN darmowego Internetu

Android - Konfiguracja APN darmowego Internetu

Android - Konfiguracja APN darmowego Internetu

Android - Konfiguracja APN darmowego Internetu

Android - Konfiguracja APN darmowego Internetu

Android - Konfiguracja APN darmowego Internetu

Korzystanie z darmowego internetu dzięki Aero2 jest dosyć łatwe i wygodne a właściwie jedynym utrudnieniem związanym z korzystaniem z tej sieci jest to, że co godzinę połączenie jest zrywane. Można je jednak natychmiast wznowić. Jest to wymóg koncesji udzielonej operatorowi. Aero2 planuje wkrótce wprowadzić znaczne utrudnienia w korzystaniu z darmowego Internetu. Połączenie ma być zrywana tak jak dotychczas po 60 minutach, ale ponowne połączenie będzie możliwe dopiero po wpisaniu kodu CAPTCHA. Dopóki operator nie wprowadzi tego utrudnienia nie wiadomo nic o sposobie jego działania.

66 odpowiedzi do “Poradnik: jak zdobyć i korzystać z darmowego internetu (cz.2) – konfiguracja”

 1. Witam Serdecznie.Posiadam Dwie karty aero2, jedną użytkuje praktycznie od samego powstania aero2 do dzisiaj,natomiast druga dostałem zanim wprowadzili captcha i jeszcze wtedy działała.Użytkuje swoje Aero na smartphonie i ustawienia wszystkie są ok,działa bez zarzutu.Pare dni temu przelozylem kartę i niestety internet nie hula.Zasięg jest w porządku,wyświetlona jest nazwa sieci,apn tak samo ustawiony,a nie wyświetla się transmisja danych.Jest możliwe ze Operator wyłączył usługe?? Pozdrawiam

 2. Witam, mam problem z konfiguracją Aero na telefonie Lumia 640xl, niestety wgrany system to Windows 10 i nie potrafię poprawnie tego zrobić, na androidzie wszystko było w porządku, mial ktos podobny problem?

 3. Hej!
  Kupiłem 3 miesiące temu Lumię 950 DS – z wszystkimi możliwymi sieciami i połączeniami – obsługuje 20 różnych częstotliwości. Pracuje na Windowsie10. I nijak nie można uruchomić na nim Aero2. Nigdzie nie ma konkretnego algorytmu, a przez analogię nie da się, bo w tym telefonie opcje i ramki są opisane tylko po angielsku, a wiadomo, jaka pokrętna jest logika prostego tłumaczenia tego na Polski. Mojego Samsunga Galaxy NOTE uruchomiłem w kilka minut – cóż z tego, kiedy nie miał 2 kart, więc albo-albo. Tak samo jest z Asusem ZenFon2 551ML. Błyskawicznie w Androidzie się pouruchamiało. Tu zaś nic. Nie wiem już gdzie pomocy szukać. Telefon kartę przyjął, pokazuje jej obecność i zasięg, ale pisze, że brak połączenia i kichaj się. Jest jakaś szansa na uruchomienie tego? Głównie dlatego kupiłem ten dualsim fon.
  Pozdrawiam
  jonen52

 4. Witam serdecznie,
  Aero2 działało bez problemów u mnie na tablecie DELL Veue8 PRO z Windows 8.1 (wbudowany czytnik kart SIM). Dziś postanowiłem zrobić aktualizację do Windows 10 i na moje nie szczęście obecnie wbudowany modem nie widzi karty SIM po włożeniu jej do czytnika.
  Czy jest jakiś sposób na naprawę wbudowanego modemu czy muszę wrócić do Win 8.1
  pozdrawiam

 5. Będę zmieniał laptopa na innego. Na tym laptopie co teraz użytkuje działa mi Aero 2 bez zarzutu na modemie Huaweii z Playa. Moje pytanie brzmi czy jak zmienie komputer i podłącze ten modem co mam z tą samą kartą sim z internetem Aero i późniejszych instalacjach, ten internet mi zadziała? czy jednak jest że dana karta jest do danego komputera po rejestracji?

 6. Mam HP Elitebook 2540p, i dokupiłem modem wewnętrzny Gobi 2000, laptop dostosowany jest do karty sim. Jaki program połączy mnie z aero2.

 7. Dzień dobry mam pytanie posiadam sony xperie „go” ST27i w wykazie obsługiwania widnieje że powinien się łączyć z aero2 po skonfigurowaniu i włączeniu nie mogę uzyskać połączenia z internetem ponieważ przy kliknięciu na ikonkę google pokazuje sie komunikat „Błąd sieci.Sprawdź połączenia sieciowe i spróbuj ponownie”. Kilka krotnie włączałem telefon i wyłączałem. po uruchomieniu się telef. na ekranie telefonu pojawia się nazwa Aero2 czyli sieć widzi więc dlaczego nie mam dostępu co jest nie tak? czy trzeba coś z aktualizować?

  1. Aktualnie aby połączyć się z siecią Aero2 należy po uruchomieniu przeglądarki wpisać kod CAPTCHA. Co godzinę połączenie jest zrywane i ponownie należny wpisać kod CAPTCHA.

 8. Mam problem posiadam darmowy internet radiowy z urzędu lecz muszę się logować co 24 godziny. Może ktoś wie czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu: ustawienia,program itp. Mam windows8.1

  1. Darmowy internet zawsze niesie ze sobą pewne ograniczenia i często jest to zrywanie połączenia po pewnym czasie. Trudno coś doradzić bo nie wiemy jaki to internet jakiego oprogramowania używasz do łączenia się z internetem. Niektóre oprogramowanie do łączenia się z internetem umożliwia automatyczne wznawianie połączenia ale jeśli logowanie następuje przez stronę internetową lub wpisanie kodu captcha to może być z tym duży problem lub może to być niemożliwe.

 9. Mam internet stacjonarny neostrada. Router dzieli sygnał na cztery laptopy i cztery smartfony.
  Czy, jeśli na jednym smartfonie zainstaluję Aero2, by móc korzystac z internetu poza domem. to czy będąc w domu będę się łaczył przez aero2, czy przez neostradę (router).
  Czy będę coś musiał przestawiać w ustawieniach smartfona za każdym razem?

 10. Mam pytanie jesli chodzi o modem D-Link DWR-730 internet aero 2 odnosnie systemu piszecie o instalacji starszej wersi systemu mam obecnie win 7 profesjonal czy bede musial zmieniac go na Xp? Bo nie ukrywam ze nie bardzo interesuje mnie zmiana systemu. Czy na win 7 bedzie problem z odbiorem sygnalu ilaczeniem sie z internetem ?

 11. Do Kamila: To ja posiadam ten modem, która nadal bezbłędnie się sprawuje nie tylko w moim miejscu zamieszkania, ale także w innych miejscach na terenie naszego kraju. Tak jak już wcześniej napisałem, ryzykując utratę gwarancji zmieniłem mu oprogramowanie na starsze ze strony producenta, gdyż tak jak Tobie nie chciał się połączyć z siecią. Ta zmiana oprogramowania dla „przeciętnego zjadacza chleba” jest ryzykowna, bo może się nie udać i spowodujesz sobie jeszcze większe problemy, a więc nie będę Ci doradzał jak to zrobić. Proponuję zwrócić się w tej sprawie do fachowego punktu, gdzie ta operacja powinna kosztować około 30 – 50 zł albo w ogóle z niej zrezygnować. Możesz tez kupić inny modem, który nie sprawia takich kłopotów.
  Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

  1. Boleslaw, dzięki za odpowiedź. Może spróbowałbym zmienić oprogramowanie tylko poproszę o pomoc jak się do tego zabrać;-) z góry dziękuję i pozdrawiam

 12. Witam. Pożyczyłem od znajomego router mobilny D-Link DWR-730 (wersja 2.01 EU) i nie mogę skonfigurować go z aero2. Czy konieczne jest wgranie starszego oprogramowania? Bo nie chciałbym za bardzo ingerować w nie swoje urzadzenie..Poproszę o pomoc w skonfigurowania routera z aero2 (jakaś instrukcja konfiguracji). Z góry dziękuję i pozdrawiam

 13. czy jesli mam dwa komputery w mieszkaniu to potrzebuje dwóch kart i modemów aero? czy mozliwe jest miec jedną kartę i modem i wykorzystać ruter do drugiego komputera?
  mam ruter Netgear WGR614v10.
  a może jest jakis ruter w który można włozyć kartę aero?
  z góry dziekuje za pomoc.

 14. Aero2 po konfiguracji i połączeniu z internetem jest komunikat : Error ID=633, ale połączenie jest. Ciągle muszę ten komunikat wyłączać , masakra. 🙁 Co z tym zrobić ?? . Jeśli ktoś wie ,bardzo proszę o podpowiedź . dzieki…a zapomniałam dodać, że mam modem D-Link DWM – 156. pozdrawiam

 15. Kilka dni temu kupiłem proponowany mi D-Link DWR-730 do Aero2 i wszystko jest OK. Przed zakupem na jego temat zasięgnąłem opinii u sprzedawców, z których tylko jeden potwierdzał możliwość odbioru Aero2, a inni nie byli tego pewni. Ponadto w internecie znalazłem 5 pozytywnych opinii na ten temat, niemniej z początku router uparcie nie nawiązywał połączenia z tą darmową internetową siecią, a więc na własne ryzyko zmieniłem jego oprogramowanie na nieco starsze i wszystko należycie zadziałało. Wydawało mi się, że będę miał bardzo słaby sygnał Aero2 (mieszkam w dość dużej odległości i poniżej nadawczych anten oraz w terenie osłoniętym budynkami) i tu zostałem zaskoczony, bo router z wbudowanym modemem działa bezbłędnie. Okazało się, że D-Link DWR-730 to bardzo fajna sprawa. Serdecznie dziękuję twórcy tego poradnika za świetną propozycję, z której skorzystałem. Bardzo serdecznie pozdrawiam..

  1. Witam. Też kupiłam ten router DWR-730, ale niestety nie potrafię skonfigurować go z aero2. Prosze o podpowiedź, jak mam to zrobić. Skąd wziąć starszą wersje instalacyjną i w co kliknąć będąc na stronie d-link. Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.

   1. Aktualizacja oprogramowania nie jest szczególnie trudna z reguły najpierw należny pobrać oprogramowania zgodne z modelem który mamy ze strony producenta.

    Po pobraniu oprogramowanie trzeba zalogować się na router jak to zrobić opisane jest w dokumentacji dostarczonej do urządzenia. Najczęściej logujemy się przez przeglądarkę internetową wpisując adres IP routera np. 192.168.2.1 adres ten powinien być podany w dokumentacji dostarczonej razem z routerem. W tej dokumentacji powinien być podany również login oraz hasło do routera. Pok wpisaniu IP routera pokaże się okno logowania gdzie wpisuje się login (najczęściej jest to admin) oraz hasło.

    Po zalogowaniu się na router przechodzimy do sekcji aktualizacja, firmware , update, ustawienia lub coś podobnego i postępujemy zgodnie z zawartymi tam informacjami wybierając plik pobrany wcześniej z nowym/starym oprogramowaniem i czekamy na zakończenie aktualizacji. Po aktualizacji często potrzebny jest restart urządzenie.

    Jak to się dokładnie robi w tym urządzeniu może wypowie się Bolesław.

 16. Też mam problem. Modem HUAWEI 353s-2 z play. W oprogramowaniu z play dodalek nowy profil tak jak w artykule. Próbuje sie polaczyc. Pojawia sie „łączenie z areo 2” a potem wyskakuje połączenie zakończone. Nie wiem co jest nie tak. Pomoże ktos? Jaki powinien być typ sieci? WCDMA? Jaki typ połączenia? RAS(modem) czy NDIS?

 17. Serdecznie dziękuję za konkretną odpowiedź. Myślę, że po otrzymaniu karty SIM Aero2 (przedwczoraj złożyłem zamówienie) prawdopodobnie kupię sobie proponowany D-Link DWR-730… Na jego temat jest mało informacji w internecie, niemniej na stronie marketu http://www.euro.com.pl pośród 7 jego opinii są dwie informacje, że ten mobilny ruter obsługuje Aero2. Moje tablety, o których wspominałem w poprzednim moim wpisie, nie posiadają wejść na kartę SIM, ale obsługują WIFI, z którego obecnie przede wszystkim korzystam w domu i w hotelach na wczasach. Gdy będą problemy z szybkością internetu na dwóch jednocześnie wykorzystywanych urządzeniach, ostatecznie tłumaczenie języka francuskiego w terenie mogę robić na jednym tablecie, gdyż spodziewam się gości z Francji. Jeszcze przed zakupem w/w mobilnego rutera postaram się upewnić, czy faktycznie obsługuje on Aero2. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za radę.

 18. witam mam od paru dni aero2 gdy juz udalo mi sie polaczyc z aero to okazuje sie ze za kazdym razem musze wpisywac numer do polaczenia tj.*99# czy ktos wie jak to zrobic na stałe?

 19. Jestem nowy i dopiero zaczynam z Aero2. Trochę na ten temat poczytałem w internecie i zgłupiałem… Nie mam kogoś, kto doradziłby mi, a wiec piszę tu i proszę o radę.
  Aero2 chciałbym wykorzystywać w dwóch tabletach z Androidem 4.0.3 i 4.2.2, które prawie zawsze będą jednocześnie wykorzystywane i będą znajdować się blisko siebie. Problem dotyczy zakupu terminala, który obsługiwałby kartę Sim Aero2, a po zakończeniu funkcjonowania Aero2, obsługiwałby innego operatora telefonii komórkowej.
  Czy w tym przypadku (dot. dwóch tabletów) najlepiej sprawdziłby się np. Mobilny router WiFi 3G +modem Huawei AERO2 P4 Plus (Tenda 3G150B + Huawei E173u-2) lub inny tego typu. Serdecznie proszę o propozycje z krótkim komentarzem, za co będę wdzięczny.

  1. Oczywiście, że tak można zrobić. Osobiści pokusił bym się o zakup routera z wbudowanym modemem (np. D-Link DWR-730 obsługuje HSPA+ więc z Aero2 powinien działać, można o to dopytać sprzedawcę) taki zestaw staje się bardziej mobilny. Wkładamy D-Linka do kieszeni i internet jest w każdym miejscu. Problematyczne może być jedynie jednoczesny rozdział internetu na dwa tablety. Aero2 ma mały transfer danych rozdzielanie go jeszcze na drugi sprzęt może znacząco obniżyć komfort korzystania z internetu.
   Nie wiadomo jakie to tablety, ale domyślam się, że albo nie obsługują Aero2, albo nie posiadają wejść na karty SIM. Tablety lub telefony na Androidzie posiadają możliwość udostępniania połączenia internetowego tworząc sieć WIFI. Ustawienia -> Więcej ustawień -> Udostępnianie internetu. Można więc telefon (np. dual sim) lub inny tablet wykorzystać do udostępniania internetu.

 20. Witam. Ja dzisiaj dostałem karte sim aero2. Mam już modem Huawei E367 z Cyfrowego Polsatu. Wkładam kartę sim Aero 2 jest pełen zasięg pisze Aero itp, klikam połącz i pisze połączenie zakonczone. Czemu tak jest?

 21. Florek103!!! Aero2 to usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu w sieci 3G, nie pamiętam MHz ale to szczegół, nie będzie ci się wyświetlać nic innego jak piktogram 3G/H. to nie jest usługa LTE. Taka usługę mają Play, Plus i cyfrowy Polsat chyba. W momencie zmiany karty SIM na inną zmieni się APN, jeśli twoim wyborem będzie Play, to dają oni korzystania z LTE(5% pow. kraju) haha, play no comment, XD

 22. Chcę zainstalować Aero2 na tablecie Pentagram 7.6, kupiłem kompatybilny modem, wszystko się instaluje, pojawia się APN ze świecącym kółkiem, i za każdym razem powiadomienie „zmieniono ograniczenie dostępu”. I nie ma żadnego internetu. Czy to znaczy, że wina leży po stronie karty SIM?

   1. witam,
    chcę również zainstalować Aero2 na tablecie Pentagram 7.6,
    Posiadam modem Huawei e173-u2 , niestety po podłączeniu nie dzieje się nic, nie włącza się żadna instalacja, nic, nie mogę dodać ręcznie punktu dostępu.
    Wyświetlana jest informacja na tablecie, „brak usługi”, lub „brak karty sim”

    proszę o pomoc

    1. Rozumiem, że połączenie z internetem realizowane jest przez podłączenie do tabletu zewnętrznego modemu. A czy modem jest wykrywany przez tablet i czy można połączyć się w ten sam sposób używając innej karty SIM np. PLUSA?

 23. Witajcie, posiadam XperiaZ wraz z wbudowanym modemem LTE, po zainstalowaniu karty i konfiguracji jej odbieram tylko 3G. Piktogram H+ (z automatu tam mnie wrzuca) , a ja chce mieć LTE . Co robię źle? Podeślicie proszę zrzut z ekranu jak to ustawić bo w sieci nie mogę znaleźć… lub jakieś info jak to zrobić koniec świata…

  1. Konfiguracja jest prawidłowa jeśli została przeprowadzone zgodnie ze wskazówkami z tego artykułu. Problem raczej leży w sieci i jest uzależniony od parametrów sieci Aero2 w danym regionie.

 24. wszystko, było ok następnego dnia rano, chyba awaria nadajnika w Kielcach lub inne prace konserwatorskie, LOL zaczete wieczorem na cala noc, nie kumak, pozdrawiam

  1. W dniu 13.01.2014 w sieci Aero2 wystąpiła poważna awaria i mogą wystąpić problem z dostępem do Internetu.
   Aero2 na FB poinformowało, że zgłaszane problemy związane z korzystaniem z Bezpłatnego Dostępu do Internetu powinny stopniowo ustępować.

 25. dziś jest 14.01.14r. od dłuższego czasu tzn od jakiś 7h nie mogę połączyć się z netem aero2, sygnal Tull, symbol 3G/H lecz tak jakbym nie był zalogowany w sieci. jeśli miałem Neta z aero2 to w androidzie 4.3 skala sygnału zmieniała się na niebiesko, teraz tak się nie dzieje. czy moze cos się zmieniło w aero?? może jakieś captcha juz SA a ludzi nie informują bo jak wiemy maja nas w d…e. proszę o ODP na maila, thx

  1. U mnie dziś Aero2 działa bez problemu. Zdarzają się jakieś chwilowe przerwy w działaniu Aero2, ale z tak długim okresem braku możliwości połączenia się z siecią Aero2 nie spotkałem się. Jak na razie nic nie wiadomo na temat wprowadzenia do usługi Captcha.

   1. mam problemy z aero 2 , nie laczy sieci na smartfonie samsung galaxy minie pomimo konfiguracji wg wskazowek na android 4.0
    gg 5183182

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *