Dariusz Dahm – O autorze słów kilka

Dariusz Dahm

Autorem oraz wydawcą serwisu  jest Dariusz Dahm. Pasjonat motoryzacji, a w szczególności historii związanej z motoryzacją, specjalista z zakresu prawa drogowego oraz wieloletni instruktor nauki jazdy.

Z wykształcenia jest informatykiem, technikiem BHP oraz instruktorem nauki jazdy, ale pasjonuje się nowoczesnymi technologiami, tworzeniem stron internetowych w oparciu o system WordPress, HTML i CSS, marketingiem internetowym oraz wszystkim co ciekawe w Internecie.

Dariusz Dahm
Dariusz Dahm – Instruktor Nauki Jazdy

Od 2007 roku jest instruktorem nauki jazdy w jednym z wiodących toruńskich ośrodków szkolenia kierowców AsMajer, gdzie prowadzi działalność w zakresie szkolenia i edukacji kierowców oraz szkolenia kandydatów na kierowców.

Misją autora jest wdrażanie zasad ruchu drogowego jako podstawowego elementu bezpiecznego i bezkolizyjnego poruszania się po drodze.

Autor zajmuję się również marketingiem internetowym, tworzeniem serwisów internetowych w oparciu o system WordPress, pozycjonowaniem oraz audytem serwisów internetowych.

Prowadzi darmowy hosting stron internetowych, administruje serwerami VPS (Virtual Private Server) oraz instaluje i konfiguruje serwery LAMP (Linux, Apache, MySql, Php) na systemie operacyjnym Linux Debian.

Pasjonuje się nowoczesnymi technologiami, programowaniem obiektowym, rozwojem osobistym, szeroko pojęta technologią informatyczną (IT) oraz historią motoryzacji.

Dane osobowe

Dariusz Dahm
Dariusz Dahm

Autor prowadzi wiele serwisów internetowych poświęconych w większości tematyce motoryzacyjnej.

Historie Motoryzacji to zbiór historii, opowiadań oraz informacji na temat początków motoryzacji w Polsce oraz na świecie. Historie motoryzacji to także ciekawostki, mało znane fakty z historii motoryzacji oraz losy ciekawych i niezwykłych ludzi, którzy poświęcili się rozwijaniu i propagowaniu motoryzacji w Polsce i na świecie.

Każdy może zdać to serwis dla tych, którzy chcą zdać egzamin za pierwszym podejściem i szybko mieć prawko. W serwisie aktualne akty prawne, kursy, prezentacje multimedialne.

Autor dołożył wszelkich starań aby zawarte na stronie materiały oraz informacje były rzetelne. Nie gwarantuje jednak, że zamieszczone materiały są pozbawione błędów i uchybień. Jeśli w zamieszczonych artykułach jest błąd lub występują jakieś nieścisłości proszę się skontaktować z autorem.

Specjalista Google

Dariusz Dahm od wielu lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o system zarządzania treścią WordPress oraz jest certyfikowanym specjalistą Google w zakresie marketingu internetowego.

Certyfikaty

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub potrzebujesz pomocy przy budowie strony internetowej, napisz na adres e-mail: kontakt@dariuszdahm.pl, lub zadzwoń: