O autorze słów kilka

Autorem oraz wydawcą serwisu  jest Dariusz Dahm. Pasjonat motoryzacji, a w szczególności historii związanej z motoryzacją, specjalista z zakresu prawa drogowego oraz wieloletni instruktor nauki jazdy.

Z wykształcenia jest informatykiem, technikiem BHP oraz instruktorem nauki jazdy, ale pasjonuje się nowoczesnymi technologiami, tworzeniem stron internetowych w oparciu o system WordPress, marketingiem internetowym oraz wszystkim co ciekawe w internecie.

Misją autora jest wdrażanie zasad ruchu drogowego jako podstawowego elementu bezpiecznego i bezkolizyjnego poruszania się po drodze.

Od wielu lat jest instruktorem nauki jazdy w jednym z toruńskich ośrodków szkolenia kierowców, gdzie prowadzi działalność gospodarczą w zakresie szkolenia i edukacji kierowców oraz szkolenia kandydatów na kierowców.

Autor prowadzi wiele serwisów internetowych poświęconych w większości tematyce motoryzacyjnej.

Autor dołożył wszelkich starań aby zawarte na stronie materiały oraz informacje były rzetelne. Nie gwarantuje jednak, że zamieszczone materiały są pozbawione błędów i uchybień. Jeśli w zamieszczonych artykułach jest błąd lub występują jakieś nieścisłości proszę się skontaktować z autorem.