Dariusz Dahm

Dariusz Dahm

Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Dariusz Dahm

Dariusz Dahm   +48 603 306 273      kontakt@dahm.tk
prawko-torun.pl  |   dahm.tk

Dariusz Dahm - Oficjalna strona internetowa

Krótko o mnie

Od wielu lat jestem instruktorem nauki jazdy w jednym z toruńskich ośrodków szkolenia kierowców, gdzie prowadzę działalność gospodarczą w zakresie szkolenia i edukacji kierowców.

Więcej o mnie

Dariusz Dahm

Linux administartor, webmaster, instruktor nauki jazdy


Prowadzę hosting stron internetowych, administruję serwerami VPS (Virtual Private Server) oraz instaluję i konfiguruję serwery LAMP (Linux, Apache, MySql, Php) na systemie operacyjnym Linux Debian lub Ubuntu.
Tworzę serwisy internetowe w opraciu o system CMS – WORDPRESS oraz HTML5 i CSS3. Wykonuję audyt stron internetowych.

Dariusz Dahm
Tworzenie responsywnych stron internetowych przyjaznych dla urządzeń mobilnych

Kim jestem i czym się zajmuję…!

Na codzień zawodowo zajmuję się szkoleniem kierowców oraz kandydatów na kierowców, wdrażając zasady ruchu drogowego jako podstawowego elementu bezpiecznego i bezkolizyjnego poruszania sie po drogach. Prowadzę również blog poświęconego szkoleniu i edukacji kierowców – prawko-torun.pl.

Po godzinach zajmuję się pisaniem oraz nagrywaniem poradników związanych z technologią informatyczną, systemami Windows oraz Linux. Administruję od lat własnymi serwerami VPS (Virtual Private Server) oraz instaluje i konfiguruje serwery LAMP (Linux, Apache, MySql, Php). Zajmuję się również tworzeniem strony internetowe dla klientów oraz na własne potrzeby, pozycjonowaniem tych stron oraz przeprowadzam audyt i optymalizacje serwisów internetowych pod wyszukiwarki.

Prowdzę własny płatny i bezpłatny hosting stron internetowych dzięki czemu mogę zaproponować moim klientom zróżnicowane parametry kont hostingowych w przystępnych cenach.

Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych, wizytówek, stron firmowych w HTML5 i CSS3 oraz CMS WordPress.

Administracja serwerami

Administracja systemami Linux. Konfiguracja oraz administracja serwerami VPS.

Optymalizacja i pozycjonowanie

SEO czyli optymalizacja oraz pozycjonowanie serwisów internetowych pod wyszukiwarki.

Audyt SEO

Audyt SEO czyli sprawdzenie budowy strony pod kątem wymagań dla wyszukiwarki Google.

Hosting

Płatny oraz darmowy hosting stron internetowych oraz serwerów VPS

Prawo jazdy

Szkolenie kierowców i kandydatów na kierowców. Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

Dlaczego warto mi zaufać…

Z wykształcenia jestem informatykiem a tworzeniem stron internetowych zajmuję się od początków powstania internetu. Podczas mojej długoletniej pracy przy tworzeniu stron internetowych, zdobyłem umiejętności i wiedzę, które umożliwia mi tworzenie zarówno tych prostych jak i bardziej zaawansowanych stron internetowych. Dzięki temu mogę osiągnąć pożądane efekty przy wykorzystaniu najnowszych technologii internetowych.

Tworzenie stron internetowych jest moją pasją i do każdego projektu podchodzę indywidualnie i poświęcam mu maksimum czasu i uwagi tak jak bym tworzył stronę internetową dla siebie.

Tworzone strony internetowe są stronami responsywnymi czyli są dostosowane do urzadzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfonów. Wraz z większą dostępnością urządzeń mobilnych oraz mobilnego internetu, wzrosła liczba osób korzystających z internet za pomocą tych urządzeń.

Responsywna strona internetowa, to nie tylko wygoda dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, ale też większe szanse na pojawienie się strony wyżej w wynikach wyszukiwarki Google. Responsywne strony są traktowane przez algorytm Google jako bardziej wartościowe i pojawiają się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.